AKSİS HAKKINDA

Kurumsal İçerik ve Doküman Yönetimi bilişim teknolojileri danışmanlık alanında 20 yılın üzerinde deneyimiyle AKSİS, finansal kuruluşlar ve GSM operatörleri başta olmak üzere sektör bağımsız butik proje yaklaşımıyla çözümler sunmaktadır.

AKSİS A.Ş., kurulduğu 1994 yılından bu yana İçerik Yönetimi, Dijital Arşivleme ve İş Akışı konularında yazılım ve donanım komponentleri ile her türlü dokümanın, resmin ve de dosyanın elektronik ortamda arşivlenebilmesi, web arayüzlerinden erişilebilmesi ve iş süreçleri uygulamalarının oluşturulması AKSİS'in uçtan uca çözüm sunduğu iş alanlarıdır.

Aksis ayrıca şirketlerin geçmiş yıllara yönelik birikmiş dokümanlarının operatörler tarafından elektronik ortama alınmasını sağlayan Servis Büro hizmetini verebilmektedir.

Bilgi teknolojileri konusundaki deneyimini ve bilgi birikimini kanıtlayan AKSİS sunduğu çözümlerle müşterilerine her tür bilgiye kolay ve hızlı ulaşmalarını, etkin ve güvenilir hizmet sunmalarını, iş performanslarını artırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

Uzman kadrosu ile birlikte içinde bulunduğu sektörün dinamizmine uyum sağlayarak vizyonunu oluşturmuş ve yeniliklere açık esnek yapısıyla en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemiştir. 

Detaylı bilgi için:
http://www.aksis.com.tr

© Copyright 2016 DOX
Developed by Fikir Kahvesi
Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_2rjgqk2gf1kt4ukkqtnbsvgrl4, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0