BTVİZYON ANKARA TOPLANTILARI, BİLİSİM PROFESYONELLERİNİ BULUSTURDU.

Bilisim teknolojilerine iliskin güncel ve gelecek vizyonların, deneyimlerin, bilgilerin, ürün ve çözümlerin paylasıldıgı etkinliktir. "BTVizyon Anadolu Toplantıları" etkinlikleri; önde gelen bilisim firmaları ile Anadolu'nun çesitli illerindeki kurum ve kurulusların bulusturulmasını amaçlar. Bu toplantılar, bilisim teknolojileri saglayıcılarının, hedefledikleri potansiyel kullanıcılar ile gelecek vizyonlarını paylastıkları, ürünlerinin ve çözümlerinin tanıtımını yaptıkları ve örnek uygulamalarını gösterdikleri bulusma ve pazarlama platformlarıdır.

6 Ekim 2016 tarihinde Ankara'da yapılan etkinlikte, TS 13298:2015 sertifikasını ilk alan ürün DOX EBYS'yi tanıtmak amacıyla AKSIS olarak ekibimizle katılım sagladık ve temaslarda bulunduk.

Swissotel’de gerçeklestirilen etkinlige agırlıklı olarak kamu bilisim profesyonelleri katıldı.

‘Açık Kaynak Stratejileri’, ‘Dijital Dönüsüm’, ‘Doküman Yönetiminde Yeni Yaklasımlar’, ‘Güvenlik Çözümleri’, ‘Yeni Nesil Yedekleme Teknolojileri’, ‘Bulutta Ticari Çözümler’, ‘KOB’ler için Bulut Sistemler’, ‘s Verimlilik Çözümleri’, ‘Uç Nokta Güvenlik Çözümleri’ ve ‘Cografi Bilgi Sistemleri’ baslıklarının irdelendigi toplantı Ankara’da büyük ilgiyle karsılandı.

Satıs ve Pazarlama Müdürümüz Didem Demirkaya’nın konusmasında altını çizdigi hususlar; Aksis’in Ar-Ge yapan bir firma oldugu ve kurumların otomasyona geçis sürecine çözümler ürettigimizi kaydetti. DOX’u anlatan Demirkaya, AKSS’in Kurumsal çerik Yönetimi alanındaki köklü deneyimi ve birikimi ile hazırlanan ve rakiplerinden Kullanıcı Deneyimi, Güvenlik ve Performans üstünlükleri ile ayrılan çözümün KEP’i ve Mobil Akıllı çerik Yakalama çözümlerini de destekledigini belirtti ve ‘Kagıtsız Ofis Dönüsümü’nün, doga dostu Yesil BT uygulamalarının sosyal öneminin altını çizdi. Elektronik Belge Yönetim Sistemi ve Akıllı çerik Yönetimi çözümleri çevresinde, Aksis’in 2017 stratejisinde öne çıkan yeni teknoloji baslıklarını Robotik Süreç Otomasyonu (RPA), Biyometrik mza ve Müsteri Deneyim Yönetimi (CEM) olarak özetleyen Demirkaya, kagıdın ortadan kalkması ve tam dijital otomasyon için kurumların insiyatif alarak bu teknolojileri yatırım planlarına dahil etmesini önerdi. Gelecegin uygulamalarında vazgeçilmez olacak yapay zeka teknolojileri ile ögrenen sistemlerin manuel islerin yerini alacagını ve is alanlarının, mesleklerin, sektörlerin dijital dönüsüme uyumlanma planlarının olmasının kritikligini vurguladı.

Aksis Satış ve Pazarlama Müdürü Didem Demirkaya’nın açıklamalarını izlemek için tıklayınız:
https://www.youtube.com/watch?v=mPmbOVaHjT8

 

© Copyright 2016 DOX
Developed by Fikir Kahvesi
Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_od9a1odr4p3244vbteficim725, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0