DOX ELEKTRONİK BELGE YÖNETİMİ

DOX Elektronik Belge Yönetimi, tüm içeriğin tek bir çatı altında saklanma ve erişilmesini sağlayarak kurumsal hafızayı oluşturur.

Her türlü içeriğin, güvenli ve yüksek seviyede ölçeklenebilir bir ortamda kontrol edilmesi, paylaşılması ve hızlı şekilde erişilmesini mümkün kılan DOX Elektronik Belge Yönetimi, mevcut masaüstü ve iş uygulamaları ile kolaylıkla entegre edilebilir. İçeriğin oluşturulmasından, düzenlenme ve onaylanmasına kadar tüm yaşam döngüsünü yönetir.

Dokümanların kontrol edilememesi ve buna bağlı oluşan güvenlik risk ve maliyetleri sürekli kopya oluşturarak düşüren ürün; disk, kağıt ve benzeri fiziksel maliyetleri de minimuma indirir. Kağıt tüketiminin azalmasıyla, çevresel anlamda da katkı sağlar.

DOX Elektronik Belge Yönetimi ile fiziki dokümana bağlılığın getirdiği kısıt ve kaybedilen zaman sorunları aşılarak, zaman yönetimi ve verimlilik sağlanır. Süreçlerin içerikle bütünleşik olarak tasarlanabildiği platform gereksinimini de karşılayan ürün; doğru bilgiyi, doğru zamanda, doğru yere dağıtarak, kritik iş içeriğini harekete geçirir.

Ayrıntılı içerik yönetimini, doküman iş akışlarıyla birleştiren DOX Elektronik Belge Yönetimi’nin sağladığı hızlı geri dönüş ve çözümler, iç ve dış müşteri memnuniyetinin artışı ile sonuçlanır.

© Copyright 2016 DOX
Developed by Fikir Kahvesi
Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_857pictnf79t6dk6urkjb2n0n5, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0