DOX HAKKINDA

Benzersiz Müşteri Deneyimi

Dijital dünya gelişmelerine paralel tasarlanan gelişmiş, sade ve kullanışlı arayüzlerle  ile  hayatı kolaylaştıran teknoloji:

 

Belgeleriniz Güvenli Ellerde
Her seviyede sunulan Yetkilendirme, AD Authentication, Güvenli e-İmza ve Mühür Sistemleri  özellikleri ile kurumsal hafıza güvenli ellerde:

 

Kağıtsız Ofis, Doğa Dostu Belge Yaşam Döngüsü

Yazışma süreçlerinin elektronik ortamda yönetilmesiyle, kurum performansı artırılırken,  “Yeşil BT” hedeflerine katkı sağlanır:

 

Dijital Dönüşüm ve Akıllı İçerik Yönetimi
Mevcut belgelerin elektronik ortamda indekslenmesi ve gelen-giden evrak yönetiminin yanı sıra yeni oluşturulan belgelerin gerekli yerlere dağıtımını sağlar. Temel kurumsal içerik yönetimi fonksiyonuna ek olarak çok detaylı şekilde hazırlanmış mevzuat ve standartlarla uyumludur. Akıllı içerik yönetimi ile yazışmaların sevk, paraf ve onay süreleri kısalırken, kurumsal hafıza korunur ve güvenle geleceğe aktarılır.

© Copyright 2016 DOX
Developed by Fikir Kahvesi
Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_37ffe5s1kafsn61fkonbipp3h7, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0