DOX İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

DOX İnsan Kaynakları Yönetimi çözümü, İK süreçlerinin otomatize edilmesi, hızlandırılması ve güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar.

Çalışanların yıllık izin haklarının kıdemleri göz önüne alınarak otomatik olarak tanımlanmasını sağlayan DOX İK Yönetimi ile çalışanlar cep telefonu ya da bilgisayarlarından izin talebinde bulunabilir. DOX İK Yönetimi yoluyla tanımlanan talep sonrası, anında bir iş akışı başlar ve yapılan tanıma göre yönetici ve/veya İK sorumlularına e-mail ile bildirim gönderilir. Kullanıcıların geçmiş izin kullanımlarını görebildiği, kalan ve toplam izin haklarını istedikleri zaman kontrol edebildikleri çözüm sayesinde, kullanıcılar masraf formları ile masraflarını tanımlayabilir. Bu tanım sonrasında da yine bir onay akışı otomatik olarak devreye girer.

© Copyright 2016 DOX
Developed by Fikir Kahvesi
Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_9r9ska7rvsm5h4j4b1368feje5, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0