DOX SÖZLEŞME YÖNETİMİ

DOX Sözleşme Yönetimi çözümü, sözleşme süreçlerinde birimler arası koordinasyon ve operasyonel verimliliğini; hız, kontrol ve kaliteyi artırır.

Sözleşme hazırlama sürecinin süreç mekanizmaları ile desteklenerek otomasyonunu sağlayan DOX Sözleşme Yönetimi, her aşamada yapılacak işler ile ilgili kullanıcıyı yönlendirir. Tek noktadan sözleşme hazırlığı ve dokümanını yöneten çözüm ile gerekli durumlarda ortak sözleşme verilerine hızlı bir şekilde ulaşılır.

DOX Sözleşme Yönetimi çözümü sayesinde değişen ihtiyaçlara göre süreç yönetimi parametrik olarak kurgulanabilirken, yetki yönetimine uygun şekilde sözleşme dokümanlarına erişim sağlanabilir, önceden tanımlı durumlarda bilgilendirme e-postası gönderilebilir.

© Copyright 2016 DOX
Developed by Fikir Kahvesi
Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_sp39f6hfak6857bfkdeo6kfen6, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0