İŞ ORTAKLARIMIZ

BİCOM BİLİŞİM

DOX çözümlerinin yetkili distribütörü olan Bicom Bilişim, 2000’de “Görüntüleme" (imaging) konusunda dünya lideri olan Kodak tarayıcılarının Türkiye distribütörü olarak bilişim sektöründeki yerini aldı. “Profesyonel Çözüm” ve “En Son Teknoloji” ilkelerini kendisine misyon edinen Bicom Bilişim, görüntüleme konusunda dünya lideri olan Kodak tarayıcıları, bayiler ve iş ortakları vasıtasıyla Türkiye pazarına sunmaktadır. Uygulamanın yapısına bağlı olarak, her kullanıcıya bir seçenek sunan Kodak doküman tarayıcıları, Çok Amaçlı Grup, Departman, Giriş Seviyesi, Orta Seviye ve Yüksek Seviye olmak üzere beş grupta bulunan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

DELFİN ARŞİV

DOX çözümlerinin yetkili satıcısı olan Delfin Arşiv, her türlü doküman tabanlı teknolojileri araştırmak, geliştirmek, kurum ve şirketlere, fiziksel arşiv ve elektronik arşivleme hizmetlerinde anahtar teslim projeler sunmak üzere hizmet vermektedir. Delfin Arşiv, fiziksel arşivin düzenlenmesi, arşivin elektronik ortama aktarılması, Elektronik Belge Yönetim Standartları’nı da destekleyen TS13298 sertifikalı doküman yönetim sistemlerinin hayata geçirilmesi konularında Türkiye’de konusunda lider olan AKSİS Kurumsal İçerik Yönetimi çözümleri ve danışmanlığında çalışarak gücünü her geçen gün arttırmaktadır. Bilgi-belge yönetimi alanında uzman danışmanları ile kurum ve şirketlere arşiv hizmetlerinde en yeni teknolojileri sunma, anahtar teslim projeler ile firmalara katma değer sağlama, sosyal sorumluluk ve yerel bilince sahip uluslararası bir firma olma yönünde vizyonu olan Delfin Arşiv’in ana faaliyet alanları Fiziksel Arşiv Hizmetleri, Doküman ve Arşiv Yönetimi Yazılım ve Donanım çözümleri, Servis Büro, Danışmanlık ve Dış Kaynak Kullanım Hizmetleridir.

© Copyright 2016 DOX
Developed by Fikir Kahvesi
Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_044s571m9jtlhn2dfrbmrv4ss3, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0