PROFESYONEL HİZMETLERİMİZ

Aksis olarak, DOX ürün ve çözümlerini müşterilerimizin projelerinde konumlandırırken, Kurumsal İçerik ve Doküman Yönetimi alanındaki 20 yılı aşkın deneyimimizi kullanıyoruz. Bu alandaki uzmanlık, bilgi ve birikimimizi,  kurumlara sağladığımız profesyonel danışmanlık hizmetleri kapsamında, en yüksek kazanımı, en kısa sürede hayata geçirecek şekilde konumlandırıyoruz.

DOX ürün ve çözümleri için  verdiğimiz Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri kapsamında;  Proje Analiz,  Kuruluş, Konfigürasyon,  Uyarlama, Eğitim ve Bakım Destek Hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca Kurumsal İçerik Yönetimi alanında projenin tamamında dış kaynak kullanmayı hedefleyen müşterilerimize yönelik uçtan uca Proje Dış Kaynak Kullanımı hizmeti de sağlıyoruz.

Projelerimizden bir başarı hikayesi yaratmak, bu başarının sürekliliğini sağlamak ve yeni alanlara yaygınlaştırmak için kullanıcı memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.  Bu doğrultuda, çalışmalarımız; bakım-destek hizmetlerimizin kalitesinden hiçbir koşulda ödün vermemek ve en kısa sürede çözüm sunacak modelleri desteklemek üzere yapılanmıştır.

© Copyright 2016 DOX
Developed by Fikir Kahvesi
Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_piedp76vldl8ss497ho508vli5, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0